
Dragon Champions
Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.
Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.
Galeria gry
Dragon Champions - Plansza pomocy z opisem zasad i ilustracjami funkcji gry.
Dragon Champions - Plansza pomocy z opisem zasad i ilustracjami funkcji gry.
Dragon Champions - Symbole gry i przypisane im wartości wypłat.
Dragon Champions - Smoki i litery na fioletowych bębnach.
Dragon Champions - Smoki i litery na fioletowych bębnach.
Dragon Champions - Symbole gry i przypisane im wartości wypłat.
Dragon Champions - Plansza pomocy z opisem zasad i ilustracjami funkcji gry.
Dragon Champions - Logo i grafika tytułowa.
Dragon Champions - Smoki i litery na fioletowych bębnach.
Przewiń miniatury. Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć i przeczytać opis.
Dane i cechy gry
Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.
| Nazwa gry | Dragon Champions |
|---|---|
| Producent | Playtech ↗ |
| Typ gry | Video Slots |
| Data premiery | 30.10.2017 |
| Data szerszej premiery | Brak danych w bazie |
| 95,12% | |
| Brak danych | |
| Częstotliwość trafień | Brak danych w bazie |
| Maksymalna wygrana | Brak danych w bazie |
| Minimalna stawka | 0.4 |
| Maksymalna stawka | 80 |
| Układ pola | 6-4 |
| Sposób wypłat / linie | 4096 |
| Funkcje i mechaniki | |
| Motywy i tematy | |
| Dodatkowe tagi | Brak danych w bazie |
| Technologia | JS, HTML5, FLASH |
| Rozmiar gry | N/A MB |
| Aktualizacja danych źródłowych | 27.08.2018 |
| Zdjęcia w galerii | 9 - zobacz galerię ↑ |
Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.
Dragon Champions - opis i mechaniki
Dragon Champions to gra wideo stworzona przez Playtech, wydana 30 października 2017 roku. Posiada szereg funkcji i mechanik, które wpływają na rozgrywkę, w tym różne sposoby wygrywania i dodatkowe obroty.
W tym opisie
Darmowe obroty i Wild - funkcje Dragon Champions
Gra zawiera wiele funkcji, w tym Bonus Game, Expanding Symbols, Substitution Symbols, Free Spins oraz Multiway (+1024). Funkcje te są zdefiniowane przez swoje etykiety, ale szczegółowe zasady dotyczące ich aktywacji i działania nie są określone w dokumentacji.
W grze występują także symbole Scatter i Wild, które pełnią różne role w kontekście rozgrywki. Etykiety funkcji nie wskazują na konkretne mechaniki, takie jak liczba obrotów w rundzie bonusowej czy koszty aktywacji.
Premiera w 2017 roku - data wydania
Dragon Champions zostało wydane 30 października 2017 roku. Data ta jest istotna dla kontekstu rozwoju gier wideo i może wpływać na oczekiwania dotyczące technologii i mechanik.
Premiera w tym okresie sugeruje, że gra może korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych dostępnych w chwili wydania.
Sposób naliczania wygranych
Gra oferuje 4096 sposobów wygrywania. Liczba ta odnosi się do sposobu, w jaki wygrane są obliczane, ale nie precyzuje, w jaki sposób symbole muszą być rozmieszczone na bębnach.
Nie jest określone, czy linie są stałe, czy elastyczne, co może wpływać na sposób, w jaki gracze postrzegają swoje szanse na wygraną.
Technologia gry - HTML5 i JS
Dragon Champions jest zbudowane przy użyciu technologii JS, HTML5 i FLASH. Te oznaczenia wskazują na metody implementacji, ale nie dostarczają informacji o wydajności na różnych urządzeniach.
Rozmiar gry nie jest określony w MB, co może sugerować, że dane te nie zostały udostępnione lub są zmienne w zależności od platformy.
Co mówi RTP Dragon Champions o modelu gry?
RTP (Return to Player) wynosi 95,12%. Jest to teoretyczny stosunek wypłat do stawek, który odnosi się do długoterminowego zachowania gry, a nie do wyników pojedynczej sesji gracza.
Wartość RTP nie gwarantuje konkretnego zwrotu dla gracza, a także nie uwzględnia różnych konfiguracji, które mogą wpływać na ten wskaźnik.
Minimalna i maksymalna stawka
Minimalna stawka w grze wynosi 0,4, a maksymalna 80. Te wartości stanowią granice, w których gracze mogą stawiać zakłady, ale nie określają waluty ani nie sugerują strategii stawiania.
Brak danych dotyczących ceny zakupu funkcji bonusowych oraz kosztów związanych z Bonus Bet nie pozwala na pełne zrozumienie dostępnych opcji stawiania.
Dragon Champions to gra wideo, która łączy różnorodne motywy fantasy i mechaniki. Zarejestrowane wartości odzwierciedlają jej strukturę, ale nie dostarczają informacji o konkretnych zasadach rozgrywki.




