
Jackpot Bells
Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.
Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.
Galeria gry
Jackpot Bells - Symbole gry i przypisane im wartości wypłat.
Jackpot Bells - Klasyczne bębny z owocami, czerwonymi siódemkami i złotymi dzwonkami.
Jackpot Bells - Logo i grafika tytułowa.
Jackpot Bells - Klasyczne bębny z owocami, czerwonymi siódemkami i złotymi dzwonkami.
Jackpot Bells - Klasyczne bębny z owocami, czerwonymi siódemkami i złotymi dzwonkami.
Jackpot Bells - Plansza zasad progresywnego jackpota z układem złotych dzwonków.
Jackpot Bells - Klasyczne bębny z owocami, czerwonymi siódemkami i złotymi dzwonkami.
Jackpot Bells - Schemat pięciu linii wypłat.
Przewiń miniatury. Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć i przeczytać opis.
Dane i cechy gry
Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.
| Nazwa gry | Jackpot Bells |
|---|---|
| Producent | Playtech ↗ |
| Typ gry | Video Slots |
| Data premiery | 15.06.2017 |
| Data szerszej premiery | Brak danych w bazie |
| 96,03% | |
| Brak danych | |
| Częstotliwość trafień | Brak danych w bazie |
| Maksymalna wygrana | Brak danych w bazie |
| Minimalna stawka | 2 |
| Maksymalna stawka | 25 |
| Układ pola | 5-3 |
| Sposób wypłat / linie | 5 |
| Funkcje i mechaniki | |
| Motywy i tematy | |
| Dodatkowe tagi | |
| Technologia | JS, HTML5 |
| Rozmiar gry | N/A MB |
| Aktualizacja danych źródłowych | 28.08.2018 |
| Zdjęcia w galerii | 8 - zobacz galerię ↑ |
Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.
Jackpot Bells - opis i mechaniki
Jackpot Bells to gra slotowa wydana przez Playtech 15 czerwca 2017 roku. Posiada układ 5-3 oraz 5 linii wypłat, co charakteryzuje jej mechanikę wygranych.
W tym opisie
Układy wygrywające - odczyt danych gry
W grze Jackpot Bells zapisano 5 sposobów wyznaczania wygranych, co odnosi się do liczby linii wypłat. To oznaczenie nie wskazuje na kombinacje symboli ani nie definiuje prawdopodobieństwa wygranej. W bazie danych nie rozróżniono linii stałych i regulowanych, co może wpływać na interpretację tego parametru.
Wszystkie wartości związane z liniami wypłat są etykietami metod, które nie powinny być interpretowane jako konkretne progi symboli lub ich sąsiedztwo.
Mechaniki Jackpot Bells - co obejmuje opis funkcji
Jackpot Bells zawiera funkcje: Substitution Symbols oraz Progressive Jackpot. Substitution Symbols to kategoria symboli, które mogą zastępować inne, natomiast Progressive Jackpot oznacza możliwość wygrania kumulacyjnej nagrody, która rośnie w miarę gry.
Funkcje takie jak Free Spins, Respins, Buy Feature, Bonus Bet, Wild i Scatter mają ogólne znaczenia, ale nie dostarczają szczegółowych zasad dotyczących ich aktywacji, liczby czy kosztów. W tym przypadku brak jest informacji o konkretnych zasadach wyzwalania tych mechanik.
Co mówi RTP Jackpot Bells o modelu gry?
RTP dla Jackpot Bells wynosi 96,03%. To wartość teoretyczna, która opisuje stosunek wypłat do stawek w długim okresie. Nie należy jej interpretować jako zwrotu dla pojedynczego gracza ani przewidywać, co przyniesie dłuższa gra.
Jeśli w bazie danych podano zakres RTP, można zauważyć, że konfiguracje mogą się różnić, ale nie należy wymyślać innych wartości na podstawie tych danych.
Technologia gry - HTML5 i JS
Gra Jackpot Bells została zaimplementowana przy użyciu technologii JS oraz HTML5. Zapisany rozmiar zasobów nie jest dostępny, co oznacza, że nie można ocenić działania na różnych urządzeniach ani wymagań instalacyjnych.
Nie dostarczono danych dotyczących technologii gier porównawczych, co ogranicza możliwość analizy wydajności w kontekście różnych platform.
Jak opisano zakres stawek?
Minimalna stawka w Jackpot Bells wynosi 2, a maksymalna 25. Żadne dane dotyczące waluty nie zostały zapisane, co ogranicza interpretację tych wartości.
Brak informacji o cenie zakupu bonusu oraz kosztach związanych z Bonus Bet nie pozwala na określenie pełnego zakresu stawek w grze.
Jackpot Bells, jako tytuł od Playtech, charakteryzuje się klasycznym motywem owocowym oraz wyraźnymi mechanikami. Jego RTP wynoszące 96,03% oraz pięć linii wypłat zapewniają uporządkowane doświadczenie rozgrywki.




