
Zeus Wild Thunder
Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.
Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.
Galeria gry
Zeus Wild Thunder - Materiał z galerii gry.
Zeus Wild Thunder - Materiał z galerii gry.
Zeus Wild Thunder - Materiał z galerii gry.
Zeus Wild Thunder - Logo i grafika tytułowa.
Zeus Wild Thunder - Materiał z galerii gry.
Zeus Wild Thunder - Materiał z galerii gry.
Zeus Wild Thunder - Materiał z galerii gry.
Zeus Wild Thunder - Materiał z galerii gry.
Zeus Wild Thunder - Materiał z galerii gry.
Przewiń miniatury. Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć i przeczytać opis.
Dane i cechy gry
Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.
| Nazwa gry | Zeus Wild Thunder |
|---|---|
| Producent | SYNOT Games ↗ |
| Typ gry | Video Slots |
| Data premiery | 07.01.2022 |
| Data szerszej premiery | Brak danych w bazie |
| 96,04% | |
| Średnia | |
| Częstotliwość trafień | 13.94 |
| Maksymalna wygrana | x1000.00 |
| Minimalna stawka | 0.2 |
| Maksymalna stawka | 40 |
| Układ pola | 5-4 |
| Sposób wypłat / linie | 40 |
| Funkcje i mechaniki | |
| Motywy i tematy | |
| Dodatkowe tagi | |
| Technologia | JS, HTML5 |
| Rozmiar gry | 28.4 MB |
| Aktualizacja danych źródłowych | 12.03.2023 |
| Zdjęcia w galerii | 9 - zobacz galerię ↑ |
Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.
Zeus Wild Thunder - opis i mechaniki
Zeus Wild Thunder, stworzony przez SYNOT Games, to gra wideo o układzie 5-4 z 40 liniami wypłat, wydana 7 stycznia 2022 roku.
W tym opisie
Darmowe obroty i Wild - funkcje Zeus Wild Thunder
W grze Zeus Wild Thunder występuje wiele funkcji, takich jak Dodatkowe Darmowe Obroty, Rozszerzające się Symbole oraz Symbole Zastępcze. Dodatkowe Darmowe Obroty zapewniają graczom możliwość dodatkowych spinów, a Rozszerzające się Symbole mogą zmieniać rozkład symboli na planszy. Symbole Zastępcze są używane do zastępowania innych symboli w celu tworzenia zwycięskich kombinacji.
Inne funkcje obejmują wybór trybu Darmowych Obrotów oraz Gwarantowanego Wilda w trybie Darmowych Obrotów. Gra oferuje także Random Wilds, co zwiększa liczbę dzikich symboli na planszy, oraz możliwość zagrania w grę ryzyka (podwójne) po każdym wygranym spinie. Zawiera również symbole scatter, cykl spinów, zbieranie symboli energii oraz dodatkowe wildy.
Minimalna i maksymalna stawka
Minimalna stawka w grze wynosi 0,2, natomiast maksymalna stawka to 40. Te wartości określają dostępny zakres stawek, w jakich gracze mogą uczestniczyć w rozgrywce. Podane wartości nie zawierają konkretnej waluty.
Brak informacji na temat kosztów zakupu bonusów, co oznacza, że nie można określić, czy istnieją dodatkowe opcje zakupu funkcji w grze.
Zmienność i wahania wypłat
Zmienność gry została określona jako średnia. Oznaczenie to odnosi się do rozproszenia wyników, jednak nie dostarcza informacji na temat prawdopodobieństwa wygranej w danym spinie. Zmienność nie jest miarą częstotliwości trafień, a jedynie klasyfikacją, która nie wskazuje na to, jak często gracze mogą spodziewać się wygranych.
Częstotliwość trafień w grze wynosi 13,94, co jest oddzielnym parametrem od zmienności. Wartości te są zaprezentowane w bazie danych, jednak nie można ich użyć do przewidywania wyników w pojedynczej sesji gry.
Temat przewodni i oznaczenia w katalogu
Motywy w Zeus Wild Thunder obejmują starożytne cywilizacje, Grecję oraz różne elementy związane z mitologią, takie jak piorun, hełm i harp. Te klasyfikacje tematyczne pomagają w identyfikacji podobnych gier, ale nie odnoszą się do konkretnych symboli wyświetlanych w grze.
Kolory, takie jak brązowy, również zostały zarejestrowane jako część motywów, ale nie dostarczają one informacji o wizualizacjach ani o szczegółach graficznych gry.
Technologia Zeus Wild Thunder - HTML5 i JS
Gra została stworzona przy użyciu technologii JS oraz HTML5. Rozmiar pliku wynosi 28,4 MB, co jest istotną informacją dla tych, którzy mogą być zainteresowani pobraniem lub uruchomieniem gry na swoich urządzeniach.
Dane dotyczące technologii nie dostarczają informacji o wydajności czy kompatybilności z różnymi urządzeniami, a także nie zawierają porównań z innymi grami.
Zeus Wild Thunder to gra slotowa o zróżnicowanej mechanice i tematyce związanej z mitologią grecką. Zawiera szereg funkcji, które mogą przyciągnąć graczy.




