Waves of Poseidon
Pragmatic Play

Waves of Poseidon

Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.

96,55%
Wysoka
Maks. wygrana z bazyx5000.00

Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.

Informacje o grze

Dane i cechy gry

Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.

Nazwa gry Waves of Poseidon
Producent Pragmatic Play ↗
Typ gry Video Slots
Data premiery 2025-07-03
Data szerszej premiery Brak danych w bazie
96,55%
Wysoka
Częstotliwość trafień 28.81
Maksymalna wygrana x5000.00
Minimalna stawka 0.2
Maksymalna stawka 240
Układ pola 6-5
Sposób wypłat / linie Pay Anywhere
Funkcje i mechaniki
Additional Free SpinsBonus BetBuy FeatureFree SpinsFree Spins MultiplierGonzo mechanicPay AnywhereRTP rangeScatter symbolsWild
Motywy i tematy
Dodatkowe tagi
96% RTP
Technologia JS, HTML5
Rozmiar gry 110 MB
Aktualizacja danych źródłowych 2026-02-13
Zdjęcia w galerii 14 - zobacz galerię ↑

Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.

Przewodnik po grze

Waves of Poseidon - opis i mechaniki

Slot 'Waves of Poseidon' to gra od Pragmatic Play z układem 6-5, oferująca różnorodne mechaniki oraz wartości RTP i zmienności.

W tym opisie

Jak opisano zakres stawek?

Minimalna stawka wynosi 0,2, a maksymalna 240. Wartości te określają dostępne limity dla graczy, jednak nie podano waluty, w której te stawki są wyrażone. Wpis nie zawiera także informacji o cenie zakupu funkcji bonusowych ani kosztu Bonus Bet.

Nie udziela się rekomendacji dotyczących stawek, a podane limity mają na celu jedynie informacyjne przedstawienie zakresu dostępnych opcji dla graczy.

RTP Waves of Poseidon: wartość zwrotu i jej znaczenie

RTP wynosi 96,55%, co oznacza teoretyczny długoterminowy stosunek wypłat do stawek. Ta wartość nie gwarantuje zwrotu dla pojedynczego gracza ani nie wskazuje, co może przynieść dłuższa sesja gry.

W przypadku, gdyby w przyszłości wprowadzono różne konfiguracje, wartości RTP mogłyby się różnić, jednak w tym wpisie podano jedynie jedną wartość.

Darmowe obroty i Buy Feature - funkcje Waves of Poseidon

W grze znajdują się różne mechaniki, takie jak Free Spins, które oznaczają dodatkowe obroty, oraz Wild, które są symbolami zastępującymi inne. Buy Feature to opcja zakupu funkcji bonusowej, a Bonus Bet to oddzielna opcja stawki.

Tagi, takie jak Scatter, odnoszą się do specjalnych symboli, które mogą mieć różne funkcje, ale nie określają konkretnych zasad ich aktywacji ani liczby obrotów, które można uzyskać.

Częstotliwość trafień a wynik sesji

Częstotliwość trafienia wynosi 28,81. To wartość, która informuje o tym, jak często można oczekiwać wygranych w grze, ale nie powinna być mylona z szansami na zysk. Nie ma to wpływu na konkretne wyniki sesji gry.

Częstotliwość trafienia jest oddzielnym parametrem, który nie powinien być interpretowany jako gwarancja wygranej w danej sesji.

Co oznacza poziom zmienności?

Zmienność w grze 'Waves of Poseidon' określona jest jako wysoka. To kategoria, która opisuje rozproszenie wyników w grze, ale nie dostarcza informacji o prawdopodobieństwie wygranej w konkretnej sesji.

Wysoka zmienność oznacza, że gra może charakteryzować się większymi wahaniami wyników, ale nie można na tej podstawie przewidywać, jak często będą miały miejsce wygrane.

Waves of Poseidon i Poseidon - porównanie parametrów

W porównaniu do innych slotów, jak 'Poseidon' i 'Barbarossa Dragon Empire', 'Waves of Poseidon' ma inny układ, wynoszący 6-5, w przeciwieństwie do 5-3 w pozostałych tytułach. Dodatkowo, oferuje różne mechaniki, takie jak Pay Anywhere, które mogą różnić się od mechanik w innych grach.

Maksymalna wygrana w 'Waves of Poseidon' wynosi x5000, co jest niższą wartością w porównaniu do x20000 w 'Poseidon' i x40000 w 'Barbarossa Dragon Empire'.

Pay Anywhere - sposób naliczania wygranych

W grze 'Waves of Poseidon' zastosowano metodę Pay Anywhere, co oznacza, że wygrane mogą być realizowane w różnych miejscach na bębnach, a nie tylko na wyznaczonych liniach. To podejście różni się od tradycyjnych linii wypłat, gdzie wygrane muszą być uzyskane na określonych liniach.

Wartości betways, takie jak 243 w 'Barbarossa Dragon Empire', nie są porównywalne bezpośrednio z metodą Pay Anywhere, ponieważ dotyczą one różnych systemów ustalania wygranych.

Wpis podsumowuje kluczowe cechy slotu 'Waves of Poseidon' od Pragmatic Play, koncentrując się na jego mechanikach, RTP i zmienności, co może pomóc w zrozumieniu jego struktury i potencjalnych możliwości.