
Spinata Grande
Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.
Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.
Galeria gry
Spinata Grande - Materiał z galerii gry.
Spinata Grande - Materiał z galerii gry.
Spinata Grande - Materiał z galerii gry.
Spinata Grande - Materiał z galerii gry.
Spinata Grande - Materiał z galerii gry.
Spinata Grande - Materiał z galerii gry.
Spinata Grande - Materiał z galerii gry.
Spinata Grande - Materiał z galerii gry.
Spinata Grande - Materiał z galerii gry.
Spinata Grande - Materiał z galerii gry.
Spinata Grande - Logo i grafika tytułowa.
Przewiń miniatury. Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć i przeczytać opis.
Dane i cechy gry
Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.
| Nazwa gry | Spinata Grande |
|---|---|
| Producent | NetEnt ↗ |
| Typ gry | Video Slots |
| Data premiery | 23.03.2015 |
| Data szerszej premiery | Brak danych w bazie |
| 96,84% | |
| Niska / śr. | |
| Częstotliwość trafień | Brak danych w bazie |
| Maksymalna wygrana | Brak danych w bazie |
| Minimalna stawka | 0.01 |
| Maksymalna stawka | Brak danych w bazie |
| Układ pola | 5-4 |
| Sposób wypłat / linie | 40 |
| Funkcje i mechaniki | |
| Motywy i tematy | |
| Dodatkowe tagi | |
| Technologia | JS, HTML5 |
| Rozmiar gry | 42.5 MB |
| Aktualizacja danych źródłowych | 03.06.2026 |
| Zdjęcia w galerii | 11 - zobacz galerię ↑ |
Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.
Spinata Grande - opis i mechaniki
Spinata Grande to gra wideo od NetEnt, która zadebiutowała 23 marca 2015 roku. Zawiera 40 linii wygranych i oferuje różne funkcje bonusowe.
W tym opisie
Porównanie z grą Copy Cats
Spinata Grande ma 40 linii wygranych, co jest wartością wyższą niż 25 linii w Copy Cats, również od NetEnt, oraz równą 40 w Pets od Wizard Games. Wartości te są zapisane w dokumentacji i odnoszą się do sposobu wyznaczania wygranych w grze.
W kontekście funkcji, Spinata Grande oferuje Free Spins oraz Wild. Copy Cats zawiera dodatkowo symbole Scatter, co może wpływać na mechanikę gry. Pets ma szerszy zestaw funkcji, w tym Bonus Game i Sticky Wilds, co czyni go bardziej złożonym w porównaniu do Spinata Grande. Różnice te mogą wpływać na sposób rozgrywki, ale nie są szczegółowo opisane w dokumentacji.
RTP Spinata Grande - jak odczytać teoretyczny zwrot
RTP Spinata Grande wynosi 96,84%. To wskaźnik teoretyczny, który opisuje długoterminową relację wypłat do stawek, a nie gwarancję zwrotu dla konkretnego gracza w danej sesji. Wartość ta oznacza, że w długim okresie gra ma tendencję do zwracania 96,84% postawionych pieniędzy.
RTP nie jest stałą wartością i może różnić się w zależności od konfiguracji, co jest istotne, gdy zestawiamy go z innymi tytułami, jak Pets z RTP 93,14%. To podkreśla, że różne gry mogą mieć różne mechaniki związane z wypłatami.
Darmowe obroty i Wild - funkcje Spinata Grande
Spinata Grande zawiera funkcję Free Spins, która oferuje dodatkowe obroty. Wild to symbol, który może zastępować inne symbole, co jest wspólne z wieloma slotami. Nie ma jednak szczegółowych informacji na temat zasad uruchamiania tych funkcji w tej grze, co ogranicza możliwość ich analizy.
Różne tagi funkcji, jak Bonus Game czy Expanding Symbols w Pets, nie są obecne w Spinata Grande. Takie różnice w funkcjonalności między grami mogą wpływać na doświadczenie gracza, ale nie są one szczegółowo opisane w dokumentacji, co utrudnia pełne zrozumienie mechaniki gry.
Jak rozliczane są kombinacje?
Spinata Grande ma 40 linii wygranych, co oznacza, że wygrane są obliczane w oparciu o te linie. Wartości te nie wskazują na konkretne kombinacje symboli, ani nie sugerują prawdopodobieństwa wygranej. Zapisane liczby odnoszą się jedynie do metod wyznaczania wygranych w grze.
Porównując z Copy Cats i Pets, które mają różne liczby linii, warto zauważyć, że brak dodatkowych informacji o symbolach nie powinien prowadzić do założeń o ich mechanice. Może to wpłynąć na zrozumienie, jak wygrane są przyznawane w grze.
Premiera w 2015 roku - data wydania
Spinata Grande została wydana 23 marca 2015 roku. Ta data jest istotna dla kontekstu, w jakim gra została wprowadzona na rynek, ale nie dostarcza informacji o jej dalszym rozwoju czy aktualizacjach. Data premiery może wpływać na jej mechanikę i funkcje, ale nie są one częścią tego opisu.
W porównaniu do innych gier, takich jak Copy Cats i Pets, daty premiery mogą sugerować różnice w podejściu do projektowania gier, ale nie są one dokładnie opisane w dokumentacji.
Jak opisano zakres stawek?
Spinata Grande ma minimalną stawkę wynoszącą 0,01. Wartości te nie odnoszą się do konkretnej waluty, a jedynie do zakresu stawek, który jest dostępny dla gracza. Brak informacji na temat maksymalnej stawki oraz ceny zakupu funkcji bonusowych w tej grze, co powinno być brane pod uwagę przy ocenie dostępnych opcji gry.
Zakres stawek może wpływać na sposób, w jaki gracze podchodzą do rozgrywki, ale nie ma wystarczających danych, aby sugerować konkretne strategie czy rekomendacje dotyczące obstawiania.
Spinata Grande, gra wideo od NetEnt, charakteryzuje się niską do średniej zmiennością i oferuje teoretyczne RTP na poziomie 96,84%.




