Lucky Easter
Red Tiger Gaming

Lucky Easter

Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.

95,24%
Śr. / wysoka
Maks. wygrana z bazyx800.00

Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.

Informacje o grze

Dane i cechy gry

Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.

Nazwa gry Lucky Easter
Producent Red Tiger Gaming ↗
Typ gry Video Slots
Data premiery 24.05.2017
Data szerszej premiery Brak danych w bazie
95,24%
Śr. / wysoka
Częstotliwość trafień Brak danych w bazie
Maksymalna wygrana x800.00
Minimalna stawka 0.2
Maksymalna stawka 100
Układ pola 5-3
Sposób wypłat / linie 20
Funkcje i mechaniki
Bonus GameBonus symbolsFeature: Random rewardFree SpinsMega Symbol (3x3)Random multiplierRandom Wilds / Additional WildsRTP rangeScatter symbolsWild
Motywy i tematy
Dodatkowe tagi
20 Paylines5 Reels
Technologia JS, HTML5
Rozmiar gry 1000 MB
Aktualizacja danych źródłowych 20.03.2023
Zdjęcia w galerii 12 - zobacz galerię ↑

Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.

Przewodnik po grze

Lucky Easter - opis i mechaniki

Lucky Easter to video slot stworzony przez Red Tiger Gaming, który oferuje szeroki zakres funkcji oraz tematów związanych z Wielkanocą. Gra charakteryzuje się układem 5x3 oraz 20 liniami wypłat.

W tym opisie

Darmowe obroty i Wild - funkcje Lucky Easter

Gra Lucky Easter oferuje szereg funkcji, w tym Bonus Game, symbole bonusowe oraz losowe nagrody. Dodatkowo, dostępne są darmowe obroty, mega symbole (3x3), losowe mnożniki oraz losowe dzikie symbole. Symbole Scatter i Wild również są częścią mechaniki gry.

Free Spins oznacza dodatkowe obroty, które mogą być przyznawane w trakcie rozgrywki, natomiast symbole Scatter są specjalnymi symbolami, które mogą aktywować różne bonusy. Wildy to symbole zastępcze, które mogą pomóc w tworzeniu wygrywających kombinacji. Z kolei funkcja Random Wilds dodaje dodatkowy element losowości do gry, co zwiększa jej dynamiczność.

Stawki - zakres dostępnych zakładów

W Lucky Easter dostępny jest zakres stawek od 0.2 do 100. Brak jest jednak informacji o walucie, w której można stawiać te kwoty. Nie ma również danych dotyczących kosztów zakupu bonusu ani opcji Bonus Bet, co ogranicza możliwość oceny całkowitych wydatków gracza w trakcie rozgrywki.

Te wartości stanowią jedynie granice dla stawek, a nie rekomendacje dotyczące budżetu. Użytkownicy powinni samodzielnie dostosować stawki do swoich preferencji.

Układ bębnów i rozmieszczenie pól

Lucky Easter ma układ 5x3, co oznacza pięć bębnów i trzy rzędy symboli. Ta struktura jest standardowa dla wielu gier slotowych i nie sugeruje wyższych szans na wygraną ani lepszych zasad bonusowych. Liczba linii wypłat wynosi 20, co jest istotnym elementem w kontekście możliwości uzyskania wygranych.

Układ ten nie odnosi się bezpośrednio do metody wypłaty ani do liczby linii, które mogą być aktywne w danym momencie. Takie informacje powinny być weryfikowane w kontekście zasad gry.

Co oznacza poziom zmienności?

Zmienność Lucky Easter określona jest jako średnia-wysoka. Oznacza to, że gra może oferować większe wygrane, ale z mniejszą częstotliwością. Zmienność nie jest mierzona w sposób bezpośredni, a jedynie klasyfikowana w kategoriach, które mają na celu ułatwienie zrozumienia potencjalnych wyników w grze.

Nie należy jednak zakładać, że wyższa zmienność oznacza rzadsze wygrane; ten wpis nie dostarcza takich informacji. Zmienność jest jedynie jednym z wielu parametrów, które mogą wpływać na doświadczenie gry.

Premiera w 2017 roku - data wydania

Lucky Easter została wydana 24 maja 2017 roku. To istotna informacja, która pozwala umiejscowić grę w kontekście rozwoju rynku slotów w tym czasie. Data premiery może również sugerować, jakie mechaniki i technologie były wówczas dostępne dla deweloperów.

Nie podano szczegółów dotyczących historii producenta ani kontekstu rynkowego w momencie wydania gry, co ogranicza możliwości analizy w tym zakresie.

Co oznacza maksymalna wygrana Lucky Easter?

Maksymalna wygrana w Lucky Easter wynosi x800.00 w stosunku do stawki. Oznacza to, że gracz może teoretycznie wygrać do 800 razy swoją stawkę w jednym obrocie. Ta wartość jest istotna dla oceny potencjalnych zysków, ale nie należy jej mylić z gwarantowanym wynikiem.

Nie podano maksymalnej stawki, która mogłaby być konieczna do uzyskania tej wygranej, co oznacza, że dla pełnej analizy konieczne jest zapoznanie się z dodatkowymi informacjami o zasadach gry.

Co mówi RTP Lucky Easter o modelu gry?

RTP (Return to Player) w Lucky Easter wynosi 95.24%. Jest to teoretyczny wskaźnik długoterminowej relacji wypłat do stawek, który nie gwarantuje zwrotu dla pojedynczego gracza w krótkim okresie. Wartość ta nie powinna być interpretowana jako pewność wygranej w danej sesji.

W przypadku, gdy gra posiada zakres RTP, należy pamiętać, że różne konfiguracje mogą wpływać na tę wartość. Nie podano jednak takich szczegółów w dostępnych danych.

Lucky Easter to gra o zmienności średniej-wysokiej, która łączy różne funkcje bonusowe w ramach klasycznych mechanik slotów. Jej data premiery to 24 maja 2017 roku, a zróżnicowanie tematyczne obejmuje elementy świąteczne oraz fantastyczne.