
Le Pharaoh
Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.
Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.
Galeria gry
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Logo i grafika tytułowa.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Le Pharaoh - Materiał z galerii gry.
Przewiń miniatury. Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć i przeczytać opis.
Dane i cechy gry
Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.
| Nazwa gry | Le Pharaoh |
|---|---|
| Producent | Hacksaw Gaming ↗ |
| Typ gry | Video Slots |
| Data premiery | 26.09.2024 |
| Data szerszej premiery | Brak danych w bazie |
| 94,33% | |
| Średnia | |
| Częstotliwość trafień | 29.21 |
| Maksymalna wygrana | x10000.00 |
| Minimalna stawka | 0.1 |
| Maksymalna stawka | 100 |
| Układ pola | 6-5 |
| Sposób wypłat / linie | 19 |
| Funkcje i mechaniki | |
| Motywy i tematy | |
| Dodatkowe tagi | Brak danych w bazie |
| Technologia | JS, HTML5 |
| Rozmiar gry | 24.7 MB |
| Aktualizacja danych źródłowych | 22.08.2026 |
| Zdjęcia w galerii | 19 - zobacz galerię ↑ |
Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.
Le Pharaoh - opis i mechaniki
Le Pharaoh to gra slotowa wydana przez Hacksaw Gaming 26 września 2024 roku. Zbudowana na układzie 6-5, oferuje 19 linii wypłat oraz szereg interesujących funkcji, które wzbogacają rozgrywkę.
W tym opisie
Hold and Win i darmowe obroty - funkcje Le Pharaoh
Le Pharaoh zawiera wiele różnych funkcji, w tym Free Spins, które odnoszą się do dodatkowych obrotów, oraz Buy Feature, która umożliwia zakup dostępu do tych obrotów. Bonus Game i BonusGame: Pick Objects to kolejne elementy, które mogą wprowadzać dodatkowe interakcje w grze. Cash Collector oraz Hold and Win to funkcje, które mogą wpływać na sposób zdobywania nagród w grze. Dodatkowo, gra wykorzystuje symbole Scatter oraz mechanikę kolekcjonowania symboli (Energy).
Każda z wymienionych funkcji ma swoje unikalne zasady aktywacji, które nie są szczegółowo opisane w dostępnych danych. Tagi funkcji dostarczają jedynie ogólnych informacji o dostępnych mechanikach, nie wchodząc w szczegóły dotyczące ich działania czy wymagań.
Układ 6-5 - rozmieszczenie pól gry
Gra Le Pharaoh ma układ 6-5, co oznacza, że na planszy znajduje się sześć bębnów i pięć rzędów. Taki układ jest typowy dla nowoczesnych slotów wideo, jednak sama struktura nie wskazuje na liczbę linii wypłat ani na potencjalne wygrane. Layout nie definiuje sposobu, w jaki wypłaty są obliczane.
Układ 6-5 może sugerować możliwość większej liczby kombinacji wygrywających, lecz nie można na tej podstawie wyciągać wniosków o wyższych szansach na wygraną. Informacja o rozmiarze planszy jest jedynie opisem, a nie wskazówką co do zasad gry.
Motyw Egiptu - tematyka i powiązane tagi
Le Pharaoh jest klasyfikowany w wielu tematach, takich jak Przygoda, Starożytne cywilizacje, Egipt oraz Skarby. Te kategorie tematyczne mają na celu pomóc w identyfikacji podobnych gier i nie są bezpośrednio związane z konkretnymi symbolami, które mogą pojawić się na ekranie.
Dodatkowo, tematy takie jak Faraon, Piramida oraz Kolory piasku wskazują na bogaty kontekst kulturowy, w którym osadzona jest gra. Jednakże, nie należy zakładać, że konkretne symbole związane z tymi tematami są obecne w grze, gdyż tematy są jedynie klasyfikacją, a nie opisem wizualnym gry.
RTP Le Pharaoh: wartość zwrotu i jej znaczenie
RTP (Return to Player) dla Le Pharaoh wynosi 94,33%. Jest to teoretyczny współczynnik, który opisuje długoterminowy stosunek wypłat do stawek. Należy zaznaczyć, że RTP nie jest gwarancją zwrotu dla pojedynczego gracza, a jego wartość jest obliczana na podstawie bardzo wielu rozgrywek.
Jeśli gra zawiera zakres RTP, co w tym przypadku nie ma miejsca, mogłoby to sugerować różne konfiguracje, które mogą wpływać na ten wskaźnik. Warto jednak pamiętać, że RTP nie może być interpretowane jako przewidywanie wyników w krótkim okresie ani jako obietnica wyników dla konkretnego gracza.
Zmienność i wahania wypłat
Zmienność w grze Le Pharaoh określona jest jako średnia, co oznacza, że gra może oferować zrównoważony stosunek między częstotliwością wygranych a ich wysokością. Wartości zmienności są jedynie klasyfikacjami i nie powinny być mylone z dokładnymi pomiarami prawdopodobieństwa wygranej w danym przypadku.
Hit frequency, wynosząca 29,21, jest osobnym wskaźnikiem i nie należy jej mylić ze zmiennością. Zmienność nie wskazuje na to, jak często gracze mogą oczekiwać wygranych ani na to, jaką wysokość mogą one osiągać.
Le Pharaoh, stworzony przez Hacksaw Gaming, to gra slotowa o różnorodnych funkcjach i tematyce związanej z starożytnym Egiptem. Zawiera wiele elementów, które mogą przyciągnąć graczy poszukujących przygód w tej fascynującej scenerii.




