
Hot Party
Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.
Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.
Galeria gry
Hot Party - Symbole gry i przypisane im wartości wypłat.
Hot Party - Ekran dodatkowej gry ryzyka z wyborem wyniku.
Hot Party - Plansza pomocy z opisem zasad i ilustracjami funkcji gry.
Hot Party - Komunikat Super Big Win z kwotą 50,00.
Hot Party - Logo i grafika tytułowa.
Hot Party - Bębny z parasolami, kołami ratunkowymi, kotwicami, piłkami i symbolami BAR.
Hot Party - Bębny z parasolami, kołami ratunkowymi, kotwicami, piłkami i symbolami BAR.
Hot Party - Komunikat Big Win z kwotą 20,00.
Hot Party - Bębny z parasolami, kołami ratunkowymi, kotwicami, piłkami i symbolami BAR.
Przewiń miniatury. Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć i przeczytać opis.
Dane i cechy gry
Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.
| Nazwa gry | Hot Party |
|---|---|
| Producent | Wazdan ↗ |
| Typ gry | Video Slots |
| Data premiery | 18.09.2014 |
| Data szerszej premiery | Brak danych w bazie |
| 96,48% | |
| Niska / śr. | |
| Częstotliwość trafień | 29.56 |
| Maksymalna wygrana | x305.00 |
| Minimalna stawka | 0.1 |
| Maksymalna stawka | 100 |
| Układ pola | 5-3 |
| Sposób wypłat / linie | 20 |
| Funkcje i mechaniki | |
| Motywy i tematy | |
| Dodatkowe tagi | |
| Technologia | JS, HTML5 |
| Rozmiar gry | 10 MB |
| Aktualizacja danych źródłowych | 14.02.2025 |
| Zdjęcia w galerii | 9 - zobacz galerię ↑ |
Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.
Hot Party - opis i mechaniki
Hot Party to gra wideo slotowa od Wazdan, wydana 18 września 2014 roku. Gra charakteryzuje się niską do średniej zmiennością oraz układem 5x3, oferując 20 linii wypłat.
W tym opisie
Limit wypłaty a wielokrotność stawki
Maksymalna wygrana w grze Hot Party wynosi x305.00. Oznacza to, że najwyższa wypłata, jaką można uzyskać, to 305 razy stawka. Ten mnożnik odnosi się do stawki, a nie do rzeczywistych wygranych.
Limit ten jest zapisany w dokumentacji gry, co pozwala graczom na zrozumienie potencjalnych zysków bez obiecywania konkretnych rezultatów.
Stawki - zakres dostępnych zakładów
Minimalna stawka w Hot Party wynosi 0.1, a maksymalna to 100. Te wartości określają dostępny zakres stawek, w jakich można grać. Brak jest jednak informacji o walucie, co utrudnia bezpośrednie porównania.
Nie podano również ceny zakupu bonusów ani kosztu zakupu dodatkowych opcji, co może być istotne dla graczy planujących różne opcje obstawiania.
Scatter - funkcje Hot Party
Hot Party zawiera różne funkcje, w tym Gamble, Risk/Gamble (Double) game, RTP range oraz symbole Scatter. Funkcje te są oznaczone w dokumentacji, ale nie podano szczegółowych zasad ich uruchamiania ani interakcji.
Free Spins, Respins, Buy Feature oraz Bonus Bet są ogólnymi kategoriami funkcji, a ich szczegółowe zasady nie są zawarte w dokumentacji.
Technologia gry - HTML5 i JS
Gra Hot Party została stworzona przy użyciu technologii JS oraz HTML5, co oznacza, że jest dostosowana do nowoczesnych przeglądarek internetowych. Rozmiar pliku gry wynosi 10 MB, co jest stosunkowo niewielką wartością.
Nie ma jednak informacji na temat wydajności gry na różnych urządzeniach ani wymagań instalacyjnych, co ogranicza możliwość oceny, jak gra będzie działać na konkretnych platformach.
Co mówi RTP Hot Party o modelu gry?
Wartość RTP dla Hot Party wynosi 96.48%. RTP to teoretyczna wartość, która opisuje długookresową relację wypłat do stawek, jednak nie jest to gwarancja zwrotu dla pojedynczego gracza. Nie należy jej interpretować jako przewidywaną wartość wygranej w krótkim czasie.
Jeśli podano zakres RTP, oznacza to, że różne konfiguracje gry mogą prowadzić do różnych wartości, jednak w tym przypadku nie dostarczono dodatkowych danych na ten temat.
Plansza: bębny i widoczne pozycje
Układ Hot Party to 5x3, co oznacza pięć bębnów i trzy rzędy. Te dane nie są bezpośrednio związane z metodą wypłat ani liczbą linii wygrywających. Wartości te są jedynie opisem struktury gry.
Nie należy zakładać, że większy układ automatycznie prowadzi do wyższych wygranych lub lepszych zasad bonusowych. Układ ten jest zapisany w dokumentacji i służy jedynie jako informacja o strukturze gry.
Gra Hot Party, stworzona przez firmę Wazdan, oferuje różnorodne tematy i mechaniki, które mogą przyciągnąć graczy. Opisane cechy i dane techniczne dają podstawowy wgląd w funkcjonalność i strukturę tej gry.




