
Golden Goddess
Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.
Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.
Galeria gry
Golden Goddess - Komunikat Big Win z kwotą 800 na tle dużych portretów bogini.
Golden Goddess - Portrety w antycznej stylistyce i litery na fioletowym tle.
Golden Goddess - Symbole gry i przypisane im wartości wypłat.
Golden Goddess - Logo i grafika tytułowa.
Golden Goddess - Logo i grafika tytułowa.
Golden Goddess - Tabela Free Spins Awards.
Przewiń miniatury. Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć i przeczytać opis.
Dane i cechy gry
Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.
| Nazwa gry | Golden Goddess |
|---|---|
| Producent | IGT ↗ |
| Typ gry | Video Slots |
| Data premiery | 10.09.2013 |
| Data szerszej premiery | Brak danych w bazie |
| 94,75% | |
| Niska / śr. | |
| Częstotliwość trafień | Brak danych w bazie |
| Maksymalna wygrana | Brak danych w bazie |
| Minimalna stawka | Brak danych w bazie |
| Maksymalna stawka | Brak danych w bazie |
| Układ pola | 5-3 |
| Sposób wypłat / linie | 40 |
| Funkcje i mechaniki | |
| Motywy i tematy | |
| Dodatkowe tagi | |
| Technologia | FLASH, JS, HTML5 |
| Rozmiar gry | N/A MB |
| Aktualizacja danych źródłowych | 20.06.2023 |
| Zdjęcia w galerii | 6 - zobacz galerię ↑ |
Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.
Golden Goddess - opis i mechaniki
Golden Goddess to slot wideo opracowany przez IGT, który zadebiutował 10 września 2013 roku. Gra oferuje 40 linii wypłat i układ 5-reel, 3-row, co stanowi standardowy format dla tego typu gier.
W tym opisie
Jak rozliczane są kombinacje?
Zapisany sposób wyznaczania wygranych w Golden Goddess określa 40 linii wypłat. Wartość ta oznacza liczbę możliwych kombinacji symboli, które mogą prowadzić do wygranych, ale nie jest to liczba symboli ani prawdopodobieństwo wygranej. W bazie danych nie odróżniono linii stałych od zmiennych, co należy mieć na uwadze przy analizie.
Wartości linii wypłat nie powinny być mylone z metodą wyznaczania wygranych. Zapis nie dostarcza informacji o konkretnej konfiguracji symboli, ani o tym, jak są one rozmieszczone na planszy.
Porównanie z grą Rise of Olympus
Porównując Golden Goddess z innymi grami, takimi jak Rise of Olympus i Mighty Zeus, można zauważyć różnice w liczbie linii wypłat oraz cechach. Golden Goddess ma 40 linii, podczas gdy Mighty Zeus oferuje 20, a Rise of Olympus nie podaje konkretnej liczby linii, ale wskazuje na inny sposób wyznaczania wygranych. Wartości porównawcze powinny być analizowane z zachowaniem ostrożności, gdyż brak tagu nie oznacza, że dana cecha nie występuje.
Wszystkie trzy tytuły mają różne zestawienia funkcji, co wpływa na ich mechanikę. Na przykład, Golden Goddess posiada Wild, a Mighty Zeus oferuje Fixed Jackpots, co nie występuje w Rise of Olympus. Porównanie powinno opierać się na dokładnych danych, a nie na przypuszczeniach.
Darmowe obroty i Wild - funkcje Golden Goddess
W grze Golden Goddess dostępne są różne cechy, w tym Free Spins, Wild i Feature: Substitution Symbols. Free Spins to dodatkowe obroty, a Wild to symbole, które mogą zastępować inne symbole w grze. Feature: Substitution Symbols oznacza, że niektóre symbole mogą zmieniać się w inne, co wpływa na potencjalne wygrane.
Funkcje takie jak Respins, Buy Feature i Scatter nie są wymienione w danych dotyczących Golden Goddess, co nie oznacza, że są one nieobecne, ale po prostu nie zostały uwzględnione. Ważne jest, aby nie wyciągać wniosków na temat zasad aktywacji tych funkcji bez dokładnych informacji.
Premiera w 2013 roku - data wydania
Golden Goddess została wydana 10 września 2013 roku. Data premiery jest istotna, ponieważ umieszcza grę w kontekście rozwoju slotów wideo i technologii gier w tym okresie. Nie ma potrzeby przytaczania historii producenta poza tym kontekstem. Wartości daty premiery są istotne dla analizy trendów w branży gier.
Zrozumienie daty premiery może pomóc graczom w ocenie, jakie innowacje mogły być wprowadzone w późniejszych tytułach w porównaniu z Golden Goddess.
RTP Golden Goddess: wartość zwrotu i jej znaczenie
RTP dla Golden Goddess wynosi 94,75%. Jest to teoretyczny stosunek wypłat do stawek, który odnosi się do długoterminowych wyników w grze. Wartości RTP nie obiecują zwrotu dla pojedynczego gracza i nie powinny być interpretowane jako gwarancja wygranej w krótkim okresie.
Jeśli w bazie danych podano zakres RTP, to oznacza, że różne konfiguracje mogą prowadzić do różnych wartości. W przypadku Golden Goddess nie wskazano takiego zakresu, co sugeruje, że RTP jest stałe dla tej gry.
Technologia Golden Goddess - HTML5 i JS
Golden Goddess korzysta z technologii FLASH, JS oraz HTML5, co sugeruje, że jest dostępna w różnych formatach, odpowiednich dla różnych urządzeń. Zapis rozmiaru gry nie został podany, co oznacza, że nie można ocenić jej wydajności na podstawie tych danych.
Nie ma żadnych informacji na temat technologii używanej w porównawczych grach, co uniemożliwia bezpośrednie porównanie wydajności między nimi. Ważne jest, aby pamiętać, że te dane nie dostarczają informacji o szybkości działania czy kompatybilności z urządzeniami.
Plansza: bębny i widoczne pozycje
Układ Golden Goddess to 5-reel, 3-row, co oznacza, że gra składa się z pięciu bębnów i trzech rzędów symboli. Taki układ jest standardowy dla wielu gier slotowych, ale nie należy go mylić z metodą wypłat ani z liczbą linii. Większy układ nie oznacza wyższych szans na wygrane.
Wartości układu są istotne dla zrozumienia wizualnej struktury gry, ale nie wpływają na zasady wypłat ani na potencjalne wygrane. Gracze powinni być świadomi, że liczba linii wypłat jest niezależna od wielkości układu.
Golden Goddess to gra slotowa z wieloma cechami, która łączy tematy mitologiczne i fantastyczne. Jej parametry techniczne, takie jak RTP i układ, dostarczają podstawowych informacji dla graczy.




