Gladiators
SlotoLand

Gladiators

Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.

Brak danych
Niska
Maks. wygrana z bazyBrak danych

Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.

Informacje o grze

Dane i cechy gry

Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.

Nazwa gry Gladiators
Producent SlotoLand ↗
Typ gry Video Slots
Data premiery 18.09.2024
Data szerszej premiery Brak danych w bazie
Brak danych w bazie
Niska
Częstotliwość trafień Brak danych w bazie
Maksymalna wygrana Brak danych w bazie
Minimalna stawka 0.1
Maksymalna stawka 10
Układ pola 3-3
Sposób wypłat / linie 5
Funkcje i mechaniki
Risk/Gamble (Double) game
Motywy i tematy
Dodatkowe tagi Brak danych w bazie
Technologia JS, HTML5
Rozmiar gry 24.5 MB
Aktualizacja danych źródłowych 09.04.2025
Zdjęcia w galerii Brak zdjęć

Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.

Przewodnik po grze

Gladiators - opis i mechaniki

Artykuł analizuje trzy gry slotowe: 'Gladiators' od SlotoLand, 'Caesar' od Mobilots oraz 'Eye of Spartacus' od Pragmatic Play, porównując ich cechy i parametry techniczne.

W tym opisie

Gladiators i Caesar - porównanie parametrów

Wszystkie trzy gry slotowe mają różne liczby linii wypłat i cechy. 'Caesar' oferuje 30 linii wypłat i funkcje takie jak Avalanche, Free Spins oraz Wild, natomiast 'Eye of Spartacus' ma 15 linii wypłat i dodatkowe funkcje, w tym Expanding Symbols i Wilds with multipliers. 'Gladiators' z kolei ma układ 3-3 i jedną funkcję, Risk/Gamble (Double) game.

'Caesar' i 'Eye of Spartacus' różnią się nie tylko liczbą linii wypłat, ale również zmiennością; 'Gladiators' jest sklasyfikowany jako Low, podczas gdy 'Eye of Spartacus' jako High. Mimo to, żadna z gier nie posiada pełnych informacji o zasadach wyzwalania bonusów ani ich kosztach.

Układ 3-3 - rozmieszczenie pól gry

'Gladiators' ma układ 3-3, co oznacza, że posiada trzy rzędy i trzy kolumny symboli. 'Caesar' i 'Eye of Spartacus' mają większe układy 5-3 i 5-5, odpowiednio. Układ nie określa jednak liczby linii wypłat ani potencjalnych wygranych, a jedynie strukturę wizualną gry.

Układ 5-5 w 'Eye of Spartacus' sugeruje większą powierzchnię do gry, ale nie można wyciągać wniosków o wyższej szansie na wygrane tylko na podstawie rozmiaru pola.

Motywy - jak opisano temat gry

Gry slotowe klasyfikują się w różne tematy. 'Gladiators' łączy motywy Gladiatorów, Spartakusa oraz broni, podczas gdy 'Caesar' dotyka tematów związanych z cywilizacjami starożytnymi oraz gladiatorami w Rzymie. Z kolei 'Eye of Spartacus' nawiązuje do przygód, wojowników i symboliki związanej z lwami oraz tytanami.

Tematy te pomagają w klasyfikacji gier, jednak nie potwierdzają obecności konkretnych symboli na ekranie ani fabuły.

Minimalna i maksymalna stawka

'Gladiators' ma zakres stawek od 0.1 do 10, co stanowi dostępny limit dla graczy. Brak informacji o walucie, a także o kosztach zakupu bonusów lub dodatkowych opcji obstawiania.

W przypadku 'Caesar' i 'Eye of Spartacus' nie podano dokładnych wartości stawek, co utrudnia porównanie pod tym kątem.

Co oznacza poziom zmienności?

Zmienność gier określa rozrzut wyników. 'Gladiators' jest sklasyfikowany jako Low, co oznacza mniejsze ryzyko dużych strat, podczas gdy 'Eye of Spartacus' ma wysoką zmienność, co może sugerować większe ryzyko związane z grą.

Jednakże, zmienność nie przekłada się bezpośrednio na częstotliwość wygranych ani na potencjalne wyniki w pojedynczych sesjach.

Mechaniki Gladiators - co obejmuje opis funkcji

Wszystkie trzy gry mają różne cechy. 'Gladiators' posiada jedynie funkcję Risk/Gamble (Double) game, podczas gdy 'Caesar' i 'Eye of Spartacus' oferują szerszy wachlarz funkcji, w tym Free Spins, Wilds oraz różne mechaniki związane z symbolami Scatter. Jednak szczegółowe zasady wyzwalania tych funkcji nie są udokumentowane.

Dodatkowo, 'Eye of Spartacus' ma cechy takie jak Expanding Symbols oraz Remove Symbols, które nie są obecne w 'Gladiators' ani 'Caesar'.

Wpis podsumowuje różne aspekty trzech gier slotowych, przedstawiając ich cechy, układy oraz tematy. Każda gra ma unikalne parametry, które mogą być interesujące dla graczy.