
Cluster Slide
Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.
Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.
Galeria gry
Cluster Slide - Kolorowe kwadratowe symbole na wysokiej siatce w kosmicznej oprawie.
Cluster Slide - Logo i grafika tytułowa.
Cluster Slide - Plansza Bonus - Wild Drops 5 z przyciskiem Start.
Cluster Slide - Komunikat wyświetlany podczas rozgrywki.
Cluster Slide - Logo i grafika tytułowa.
Cluster Slide - Kolorowe kwadratowe symbole na wysokiej siatce w kosmicznej oprawie.
Cluster Slide - Kolorowe kwadratowe symbole na wysokiej siatce w kosmicznej oprawie.
Cluster Slide - Kolorowe kwadratowe symbole na wysokiej siatce w kosmicznej oprawie.
Cluster Slide - Plansza Bonus - Wild Drops 5 z przyciskiem Start.
Cluster Slide - Kolorowe kwadratowe symbole na wysokiej siatce w kosmicznej oprawie.
Przewiń miniatury. Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć i przeczytać opis.
Dane i cechy gry
Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.
| Nazwa gry | Cluster Slide |
|---|---|
| Producent | Elk Studios ↗ |
| Typ gry | Video Slots |
| Data premiery | 23.03.2021 |
| Data szerszej premiery | 06.04.2021 |
| 96% | |
| Śr. / wysoka | |
| Częstotliwość trafień | 38.6 |
| Maksymalna wygrana | x10000.00 |
| Minimalna stawka | 0.2 |
| Maksymalna stawka | 100 |
| Układ pola | 8-7 |
| Sposób wypłat / linie | Cluster pays |
| Funkcje i mechaniki | |
| Motywy i tematy | |
| Dodatkowe tagi | |
| Technologia | JS, HTML5 |
| Rozmiar gry | 13 MB |
| Aktualizacja danych źródłowych | 15.11.2022 |
| Zdjęcia w galerii | 10 - zobacz galerię ↑ |
Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.
Cluster Slide - opis i mechaniki
Cluster Slide to gra video slotowa stworzona przez Elk Studios, wydana 23 marca 2021 roku. Oferuje ona unikalny układ 8-7 oraz funkcje takie jak Avalanche, Free Spins i wiele innych.
W tym opisie
Cluster Pays i kaskady - funkcje Cluster Slide
Gra Cluster Slide zawiera wiele dokumentowanych funkcji, takich jak Avalanche, które mogą wpływać na sposób, w jaki gracze zdobywają wygrane. Free Spins oznacza dodatkowe obroty, a Buy Feature to opcja zakupu tych obrotów. Inne funkcje, takie jak Wild i Bonus symbols, również są dostępne, ale nie ma szczegółowych informacji o zasadach ich uruchamiania.
Cluster Pays i Cascading to mechaniki, które zmieniają sposób wypłat. Mega Symbol (3x3) oraz Random Wilds / Additional Wilds dodają dodatkowy element losowości do rozgrywki. RTP wynoszące 96% oraz potencjalna maksymalna wygrana x10000.00 są istotnymi parametrami, ale nie określają one szczegółowych zasad gry.
Co oznacza poziom zmienności?
Zmienność w grze Cluster Slide określona jest jako Med-High, co oznacza, że gra może oferować różnorodne wyniki, ale nie dostarcza informacji o prawdopodobieństwie wygranej w pojedynczej sesji. Hit frequency wynosząca 38.6 wskazuje na częstotliwość wygranych, ale nie jest to miara, która pozwala przewidywać konkretne wyniki.
Zmienność jest jedynie klasyfikacją, która pomaga zrozumieć potencjalne zachowanie gry w dłuższym okresie. Informacje te mogą być przydatne dla graczy, którzy chcą zrozumieć, jak gra może się zachowywać w różnych warunkach.
Limit wypłaty a wielokrotność stawki
Maksymalna wygrana w grze Cluster Slide wynosi x10000.00, co oznacza, że gracze mogą teoretycznie zdobyć do 10000 razy swoją stawkę. To nie jest jednak gwarancja wygranej i nie powinno być interpretowane jako prawdopodobieństwo osiągnięcia takiego wyniku.
Maksymalna wygrana jest ustalona w odniesieniu do stawki, ale nie wymaga najwyższego zakładu, chyba że dokumentacja wyraźnie to określa. Ten limit jest teoretyczny i nie zapewnia rzeczywistych wyników w grze.
Co mówi RTP Cluster Slide o modelu gry?
RTP w grze Cluster Slide wynosi 96%, co oznacza teoretyczny długoterminowy stosunek wypłat do stawek. To nie jest obietnica zwrotu dla jednego gracza i nie powinno być interpretowane jako przewidywanie wyników w krótkim okresie.
Dodatkowo, istnieje możliwość, że RTP może się różnić w zależności od konfiguracji, jednak brak jest szczegółowych informacji na ten temat. RTP nie jest gwarancją wyników w każdej sesji gry, a jego wartość powinna być traktowana jako informacja o długoterminowych relacjach wypłat.
Stawki - zakres dostępnych zakładów
Minimalny zakład w grze Cluster Slide wynosi 0.2, a maksymalny 100. Te wartości definiują zakres, w jakim gracze mogą obstawiać, ale nie są powiązane z walutą. Nie ma również informacji o kosztach zakupu bonusów ani o opcjach dodatkowych zakładów.
Gra została stworzona z użyciem technologii JS i HTML5, a jej rozmiar wynosi 13 MB. Te dane nie potwierdzają płynności ani kompatybilności z urządzeniami, ponieważ nie dostarczono informacji o porównawczych grach.
Tematyka: motywy i ich powiązania
Motywy w grze Cluster Slide obejmują Aliens, Dark blue, Monsters, Planet oraz Space. Te kategorie tematyczne pomagają w klasyfikacji i wyszukiwaniu podobnych tytułów, ale nie potwierdzają konkretnych symboli czy grafiki w grze.
Motywy te są jedynie wskazówkami do zrozumienia ogólnego klimatu gry i nie powinny być mylone z elementami wizualnymi, które mogą się pojawić na ekranie podczas rozgrywki.
Cluster Slide to gra slotowa o złożonym układzie i różnorodnych funkcjach, która oferuje graczom wiele mechanik rozgrywki. Warto zwrócić uwagę na jej cechy, które mogą wpływać na doświadczenie gry.




