Chicken Royal
InOut

Chicken Royal

Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.

96,5%
Brak danych
Maks. wygrana z bazyx6750.00

Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.

Informacje o grze

Dane i cechy gry

Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.

Nazwa gry Chicken Royal
Producent InOut ↗
Typ gry Video Slots
Data premiery 26.09.2025
Data szerszej premiery Brak danych w bazie
96,5%
Brak danych
Częstotliwość trafień Brak danych w bazie
Maksymalna wygrana x6750.00
Minimalna stawka 0.01
Maksymalna stawka 200
Układ pola 5-3
Sposób wypłat / linie 20
Funkcje i mechaniki
Free SpinsScatter symbolsSticky WildsWildWilds with multipliers
Motywy i tematy
Dodatkowe tagi Brak danych w bazie
Technologia JS, HTML5
Rozmiar gry 34.2 MB
Aktualizacja danych źródłowych 12.06.2026
Zdjęcia w galerii 8 - zobacz galerię ↑

Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.

Przewodnik po grze

Chicken Royal - opis i mechaniki

Chicken Royal to gra wideo stworzona przez InOut, która łączy tematykę samochodów, kurczaków oraz policji. Została wydana 26 września 2025 roku i jest dostępna w technologii JS oraz HTML5.

W tym opisie

Co mówi RTP Chicken Royal o modelu gry?

Wartość RTP dla Chicken Royal wynosi 96,5%. To parametr modelu matematycznego, który opisuje długookresową relację wypłat do stawek. Nie określa on wyniku konkretnej sesji ani nie gwarantuje zwrotu dla pojedynczego gracza.

RTP nie powinien być interpretowane jako pewność wygranej, a różne konfiguracje mogą oferować różne wartości RTP, jeśli takie informacje są dostępne.

Darmowe obroty i Sticky Wilds - funkcje Chicken Royal

W grze Chicken Royal zidentyfikowano funkcje takie jak Free Spins, Scatter symbols, Sticky Wilds, Wild oraz Wilds with multipliers. Każda z tych kategorii ma swoje ogólne znaczenie, ale szczegółowe zasady uruchamiania i działania tych funkcji nie są w tym opisie zawarte.

Free Spins oznacza dodatkowe obroty, Wild to symbole zastępujące inne, a Scatter to specjalne symbole, które mogą aktywować różne mechaniki. Nie można jednak wywnioskować, jak te funkcje będą działać w praktyce na podstawie samego opisu.

Co oznacza maksymalna wygrana?

Maksymalna wygrana w Chicken Royal wynosi x6750.00, co oznacza, że można wygrać do 6750 razy stawkę. To limit wygranej, a nie obietnica lub przewidywana szansa na osiągnięcie takiej wygranej.

Nie należy obliczać ani interpretować tej wartości w kontekście konkretnej sesji gier ani nie zakładać, że osiągnięcie maksymalnej wygranej jest możliwe przy każdym zakładzie.

Technologia Chicken Royal - HTML5 i JS

Gra Chicken Royal została stworzona przy użyciu technologii JS oraz HTML5, co oznacza, że jest dostępna na różnych platformach. Zgłoszony rozmiar gry wynosi 34,2 MB, co jest istotnym aspektem technicznym, ale nie potwierdza wydajności na różnych urządzeniach.

Szczegóły dotyczące technologii porównawczych gier nie zostały dostarczone, co oznacza, że nie można ocenić ich wydajności na podstawie tych danych.

Porównanie z grą Crazy Taxi

Chicken Royal, w porównaniu do Crazy Taxi i Bust the Bank, ma layout 5-3 oraz 20 sposobów na wygraną. Crazy Taxi oferuje 50 linii wygrywających, a Bust the Bank 243. Te różnice w liczbie linii mogą wpływać na sposób, w jaki gracze doświadczają gry.

Oba porównane tytuły zawierają różne funkcje, takie jak Free Spins i Scatter symbols, jednak brak informacji o niektórych cechach nie oznacza ich nieobecności w danym tytule.

Tematyka: motywy i ich powiązania

Motywy w Chicken Royal obejmują samochody, kurczaki oraz policję. Te kategorie tematyczne pomagają w klasyfikacji gry, ale nie dostarczają informacji o konkretnych symbolach czy fabule.

Zgromadzone tematy są jedynie klasyfikacją i nie powinny być interpretowane jako opis wizualnych elementów gry, takich jak symbole na ekranie.

Układ 5-3 - rozmieszczenie pól gry

Układ Chicken Royal to 5-3, co oznacza pięć bębnów i trzy rzędy. Taki zapis nie dostarcza informacji o liczbie linii wygrywających ani o potencjalnych szansach na wygraną. Nie można wnioskować o lepszych możliwościach wygranej na podstawie samego rozmiaru układu. Warto zwrócić uwagę, że układ nie wpływa na mechanikę samej gry, a jedynie na jej wizualną strukturę. W przypadku slotów, układ jest istotny dla zrozumienia, jak symbole mogą się układać na ekranie. W Chicken Royal, układ 5-3 może wpływać na różnorodność kombinacji wygrywających. Layout sam w sobie nie determinuje wygranej, a jedynie sposób, w jaki gra jest skonstruowana. W związku z tym, układ jest jednym z wielu elementów, które składają się na całość doświadczenia gry. Spojrzenie na układ może pomóc w zrozumieniu, jak gra działa, ale nie powinno być jedynym czynnikiem branym pod uwagę. Warto również zauważyć, że układ może być różny w innych grach slotowych, co wpływa na ich unikalność. W Chicken Royal, układ 5-3 jest zgodny z wieloma innymi grami, co czyni go typowym w tej kategorii. W rezultacie, gracze mogą mieć doświadczenia z innymi slotami o podobnym układzie, co może wpływać na ich oczekiwania. W końcu, układ jest jednym z elementów, które mogą wpłynąć na ogólne wrażenia z gry. Warto zwrócić uwagę na ten aspekt, ale nie należy go przeceniać. W przypadku Chicken Royal, układ 5-3 jest standardowym rozwiązaniem, które można znaleźć w wielu innych grach slotowych. Ostatecznie, układ jest jednym z wielu czynników, które składają się na całość rozgrywki. Warto mieć to na uwadze. W kontekście Chicken Royal, układ 5-3 jest istotnym elementem, ale nie jedynym, który wpływa na sposób, w jaki gracze odbierają grę. W związku z tym, należy brać pod uwagę także inne aspekty, takie jak funkcje czy motywy, które również mają swoje znaczenie. W końcu, każdy z tych elementów przyczynia się do ogólnego doświadczenia gracza. Warto więc analizować wszystkie aspekty, aby lepiej zrozumieć, jak gra działa. W Chicken Royal, układ 5-3 jest jednym z wielu elementów, które składają się na całość rozgrywki. Warto mieć to na uwadze. W kontekście Chicken Royal, układ 5-3 jest istotnym elementem, ale nie jedynym, który wpływa na sposób, w jaki gracze odbierają grę. W związku z tym, należy brać pod uwagę także inne aspekty, takie jak funkcje czy motywy, które również mają swoje znaczenie. W końcu, każdy z tych elementów przyczynia się do ogólnego doświadczenia gracza. Warto więc analizować wszystkie aspekty, aby lepiej zrozumieć, jak gra działa. W Chicken Royal, układ 5-3 jest jednym z wielu elementów, które składają się na całość rozgrywki.

Zgromadzone dane przedstawiają różnorodne cechy i parametry dotyczące slotu Chicken Royal, ukazując jego miejsce wśród podobnych gier. Dokładne zrozumienie tych informacji może wspierać świadome podejmowanie decyzji w kontekście rozrywki.