
Asgardian Stones
Sprawdź dostępne parametry i zdjęcia. Dodaj grę do ulubionych, aby łatwo do niej wrócić, lub porównaj ją z innymi tytułami.
Parametry pochodzą z bazy katalogu i wymagają weryfikacji w zasadach konkretnej wersji gry. RTP nie gwarantuje zwrotu podczas sesji.
Galeria gry
Asgardian Stones - Logo i grafika tytułowa.
Asgardian Stones - Logo i grafika tytułowa.
Asgardian Stones - Kamienne symbole i wielkie twarze w nordyckiej scenerii z błyskawicami.
Asgardian Stones - Kamienne symbole i wielkie twarze w nordyckiej scenerii z błyskawicami.
Asgardian Stones - Komunikat o przyznaniu 5 darmowych obrotów.
Asgardian Stones - Komunikat Big Win z wartością 500.
Asgardian Stones - Plansza przedstawiająca wybrane funkcje gry.
Asgardian Stones - Plansza przedstawiająca wybrane funkcje gry.
Asgardian Stones - Kamienne symbole i wielkie twarze w nordyckiej scenerii z błyskawicami.
Asgardian Stones - Komunikat Big Win z wartością 500.
Asgardian Stones - Kamienne symbole i wielkie twarze w nordyckiej scenerii z błyskawicami.
Asgardian Stones - Plansza przedstawiająca wybrane funkcje gry.
Przewiń miniatury. Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć i przeczytać opis.
Dane i cechy gry
Parametry, funkcje i tematy gry. Kliknij temat, aby odkryć powiązane tytuły.
| Nazwa gry | Asgardian Stones |
|---|---|
| Producent | NetEnt ↗ |
| Typ gry | Video Slots |
| Data premiery | 19.02.2018 |
| Data szerszej premiery | Brak danych w bazie |
| 96,31% | |
| Niska / śr. | |
| Częstotliwość trafień | Brak danych w bazie |
| Maksymalna wygrana | Brak danych w bazie |
| Minimalna stawka | 0.2 |
| Maksymalna stawka | 200 |
| Układ pola | 5-3 |
| Sposób wypłat / linie | 20 |
| Funkcje i mechaniki | |
| Motywy i tematy | |
| Dodatkowe tagi | |
| Technologia | JS, HTML5 |
| Rozmiar gry | 43.5 MB |
| Aktualizacja danych źródłowych | 29.06.2026 |
| Zdjęcia w galerii | 12 - zobacz galerię ↑ |
Dane mogą różnić się między wersjami gry. Waluta stawek zależy od wersji i operatora. Brakujące informacje oznaczamy wprost.
Asgardian Stones - opis i mechaniki
Asgardian Stones to gra wideo od dostawcy NetEnt, wydana 19 lutego 2018 roku. Charakteryzuje się układem 5-3, 20 liniami wypłat oraz RTP wynoszącym 96,31%.
W tym opisie
Kaskady i darmowe obroty - funkcje Asgardian Stones
Gra Asgardian Stones oferuje wiele funkcji, w tym Avalanche, Bonus Wheel, Cascading, Expanding Symbols, Substitution Symbols, Free Spins, Mega Symbol (3x3), Multiplier, Spin The Wheel oraz Wild. Te elementy mogą wprowadzać różnorodność do rozgrywki, ale szczegółowe zasady ich aktywacji i działania nie są określone w dostępnych materiałach.
Funkcje te obejmują zarówno dodatkowe obroty, jak i symbole zastępcze. Różne mechaniki, takie jak Avalanche i Cascading, sugerują dynamiczne podejście do wypłat, ale nie podano dokładnych zasad ich uruchamiania. Dodatkowo, obecność Wild i Free Spins wskazuje na potencjalną różnorodność w sposobach zdobywania wygranych, jednak brak szczegółów na temat ich aktywacji ogranicza pełne zrozumienie możliwości gry.
Przygodowa tematyka - tematyka i powiązane tagi
Asgardian Stones jest klasyfikowana w kilku tematycznych kategoriach, w tym: Przygoda, Czarno, Kryształy, Freya (Bogini), Bogowie, Szaro, Błyskawica, Magia, Mityczny, Legenda, Odin (Bóg), Ornamentowe symbole, Skandynawia, Niebo, Gwiazda, Kamień, Thor (Bóg), Totem oraz Wojownik. Te motywy wskazują na silne powiązania z mitologią nordycką oraz elementami fantasy.
Zgromadzone motywy tworzą spójną narrację, która może przyciągać graczy zainteresowanych tematyką mitologiczną. Każdy z tych elementów może odzwierciedlać różne aspekty kultury skandynawskiej, ale nie należy ich mylić z konkretnymi symbolami widocznymi na ekranie.
Minimalna i maksymalna stawka
W grze Asgardian Stones zarejestrowano minimalną stawkę wynoszącą 0,2 oraz maksymalną stawkę równą 200. Te wartości definiują zakres, w jakim gracze mogą obstawiać w czasie rozgrywki.
Brak informacji na temat kosztów zakupu funkcji bonusowych oraz opcji Bonus Bet. Wartości te są istotne dla zrozumienia potencjalnych wydatków związanych z grą, ale nie zostały uwzględnione w dokumentacji.
Co mówi RTP Asgardian Stones o modelu gry?
RTP (Return to Player) w grze Asgardian Stones wynosi 96,31%. Jest to teoretyczny długoterminowy wskaźnik wypłat w stosunku do stawek, co oznacza, że na dużej liczbie rozgrywek, gracze mogą oczekiwać zwrotu w wysokości 96,31% swoich stawek.
RTP nie gwarantuje zwrotu dla pojedynczego gracza w krótkim okresie. Oprócz tego, zarejestrowano również zakres RTP, co sugeruje, że różne konfiguracje mogą wpływać na ten wskaźnik, ale brak jest szczegółowych informacji na temat tych różnic.
Układ 5-3 - rozmieszczenie pól gry
Układ gry Asgardian Stones to 5-3, co oznacza, że gra składa się z pięciu bębnów i trzech wierszy. Ta struktura jest standardowa dla wielu nowoczesnych automatów do gier i nie wpływa bezpośrednio na metody wypłaty czy liczbę linii.
Sama informacja o rozmiarze układu nie dostarcza informacji na temat zasad bonusowych ani potencjalnych wygranych. Układ bębnów jest jedynie techniczną specyfikacją gry.
Asgardian Stones to gra o niskiej i średniej zmienności, która łączy różnorodne mechaniki oraz motywy ze świata mitologii nordyckiej. Zawiera szereg funkcji, które mogą wzbogacić rozgrywkę, ale szczegółowe zasady ich działania nie są ujawnione w dokumentacji.




